zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Zateplení střešních oken povede ke zlepšení izolace až o 30 %

Zateplení střešního okna značky Velux, Roto, Fakro, Vekra či jiného výrobce povede ke zlepšení izolačních vlastností až o 30 %. Jak je to možné?

K zateplení střešních oken je třeba přistupovat odlišně, než k zateplování oken ve svislé poloze. Střešní okna mají díky svému sklonu horší izolační vlastnosti. Právě proto dochází k většímu ochlazování vnitřního skla cirkulací plynu, a pokud není součástí střešního okna také topné těleso, je vnitřní křídlo obvykle ještě chladnější.

To vede ke zbytečným únikům tepla, v létě k přehřívání interiéru či k rosení skel. Využijte bezplatné návštěvy našeho technika, který vám zodpoví všechny otázky a posoudí stav vašich oken.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Proč přistoupit k zateplování střešních oken?

Jak bylo řečeno výše, střešní okno má přirozeně horší vlastnosti.

Střešní okna se často silně mlží (rosí), což vede k vedlejším neblahým důsledkům, které mají vliv na vaše zdraví i úspory. Přesklením střešního okna odstraníme srážení vlhkosti vzduchu a tím zabráníme vzniku plísní, které mohou vést k mnoha nemocem a alergiím členů rodiny. Současně vám díky zlepšení izolačních vlastností oken ušetříme řádově několik tisíc korun ročně za poplatky.

Celkovou cenu za zateplení střešních oken zaplatíte až po dokončení naší práce. Domluvte si zdarma návštěvu technika u vás doma kdekoliv v ČR či na Slovensku a pokud budete spokojeni s nabídkou, objednejte se na konkrétní termín tak, aby vyhovoval vašim potřebám.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.