zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Z emailů našich zákazníků

Moc děkujeme našim zákazníkům za krásné emaily, které od vás dostáváme. Neskutečně si toho vážíme a to je to, proč naši práci děláme tak rádi. O některé z nich bychom se rádi podělili:

Výměna skla v plastovém okně: 1ks
Moc bych chtěla všem poděkovat. Na můj mail s požadavkem mi obratem odpověděla velmi příjemná paní, která mi navrhla návštěvu technika pro posouzení prací, které budou třeba. Hned se mi ozval p.Hubáček. Přijel brzy, byl skvělý, vše mi vysvětlil a navrhl řešení za rozumnou cenu. Ještě před termínem. než bylo ve smlouvě. mi okno přivezli, a rychle a bez nutnosti jakéhokoliv úklidu po nich, vyměnili další úžasní pánové. Ještě mi i ochotně seřídili další problematické okno. Prostě já o vaší firmě musím mluvit jen v superlativech a ještě jednou děkuji všem.
Daniela N**********, Ostrava
Výměna skel v oknech v panelovém domě: 3ks
Chci poděkovat přímo za vaše zaměstnance. Zakázka byla skvěle provedena od objednání přes zaměření, objednání termínu, až po montáž. Vše sedlo dle dohody, termímu, času i ceny. Já jsem řemeslník, který to vyřizoval majiteli bytu a ten byl velmi spokojený. Máte tam skvělý a příjemný kolektiv, děkuji za tuto zakázku a určitě ne poslední.
Tomáš V******, Praha
Výměna skel v oknech: 9ks
Provedená výměna okenních skel byla provedena odborně a rychle. Vystupování pracovníků firmy bylo profesionální, mohu plně doporučit. Soňa B.
Soňa B********, Svitavy
Vyřešení úniku tepla přes starší okna: 9ks
Naprosto perfektní profesionální přístup a jednání. Práce provedena v termínu, jak bylo slíbeno, SUPER!
Jaromír F*******, Brno
Výměna dvojskel za trojskla: 14ks
Profesionální přístup, odbornost zaměstnanců, rychlost při vyřízení poptávky včetně následné realizace... mohu jen a jen doporučit.
Radim K*****, Ostrava
Výměna skel v plastových oknech Vekra za dvojskla s Heat mirror: 4ks
Jsme spokojeni, jak s dodáním, tak i s montáží ! Kvalitu dodaných dvojskel s folií prověříme a případně se rozhodneme pro další dodávku ! Děkujeme !
René K*****, Mladá Boleslav
Výměna skel v plastových oknech: 6ks
Ještě jednou moc děkuji za Váš velmi příjemný profesionální přístup k zákazníkovi. Ráda Vás doporučím dalším a případně využiji Vašich služeb v budoucnu. Rovněž bych ráda pochválila a poděkovala Vašim zaměstnancům za jejich práci. A to od domlouvání a upřesňování zakázky, až po konečnou realizaci v bytě. Vše bylo tak dokonalé, až jsem si říkala, že "to ani není v dnešní době možné!" Bylo:-). Efekt výměny skel byl znát hned (zvuková a tepelná izolace). Prosím, aby jste poděkování doplnila do referencí na Vašich stránkách. Přeji Vám mnoho úspěchů v další práci! Pěkný den! Zdeňka L.
Zdeňka L******, Jeseník
Výměna skel ve zdvojených oknech: 4ks
Dobrý večer, dlouho jsem řešila problém s hlukem a to hlavně v ložnici, která je orientována kousek od zastávky autobusu. Jelikož se situace se spánkem stále zhoršovalo, rozhodla jsem se hledat na internetu a našla Vaší firmu, kdy jste velmi rychle reagovali a váš technik se mi opravdu snažil v první řadě poradit a to i po finanční stránce. Nyní mám již měsíc nová skla a už neslyším ani jeden autobus a co hlavně, můžu spát. Děkuji za záchranu zdraví!
Lenka S********, Plzeň
Výměna skel v plastových oknech: 15ks
Dobrý den, každopádně hodnotím profi-přístup a profi-jednání, profi-práce ! Nemá to chybu, není asi nic ke zlepšení, děkuji profi-pracovníkům za špičkovou a perfektní práci, jsme moc spokojeni. Máte hodně dobrý pracovníky, považujte si jich! Mohu trochu posuzovat, měl jsem asi 120 pracovníků, ale ne všichni by byli na takové úrovni. DÍK, mějte se krásně a hlavně ZDRAVĚ !
Vladimír B***, Česká Lípa
Výměna dvojskel za trojskla v plastových oknech: 2ks
Dobrý den. S rychlostí i domluvou a montáží jsem maximálně spokojen. Uvidíme ještě výhody v zimě a ještě musím dodat, jediné je, že neslyším, když je hlášení obecního rozhlasu :-) a auta kolem taky minimálně slyšíme. :-)
Josef K*******, Kroměříž
Výměna skel ve špaletových oknech: 3ks
Dobrý den, chci poděkovat za vstřícný a profesionální přístup Vašich zaměstnanců, pana Š***** a pana M*****, kteří dne 12. března 2020, na adrese *****, Mladá Boleslav, měnili skla ve třech špaletových oknech. Měli s tím práci opravdu velikou, jelikož okna byla zkřížená a museli rámy oken přibrušovat, aby skla seděla jak mají. Chci jim touto formou poděkovat a pochválit je, opravdu vykonávají práci svědomitě. Děkuji a s pozdravem.
Irena P*******, Mladá Boleslav
Přesklení dvojskel na trojskla: 6ks
Dobrý den, chtěla bychom vám moc poděkovat za vaší radu přesklení oken na trojskla. Konečně můžeme pohodlně spát a neruší nás hluk z ulice a mnohem lépe se i v místnosti drží teplo. Snad tedy i ušetříme na vytápění. Kdyby takhle pracovali všechny firmy, tak by ubylo hodně nervů a starostí. Moc děkuji, jste velmi spolehlivá firma, určitě vás budu doporučovat známým.
Kateřina B********, Hradec Králové
Výměna skel ve starých oknech za dvojskla s fólií Heat Mirror
Dobrý den, musím opravdu zatleskat koncertu vašich zaměstnanců, nejen že přijeli přímo k nám domů a to bezplatně, ale hned bylo vidět, že jste odborníci, kteří chtějí hlavně poradit, aby byl zákazník, co nejvíce spokojený a které práce baví. Ve finále nás i překvapila cena, která byla několikanásobně nižší než kdybychom museli měnit celá okna. Vše dopadlo nad naše očekávání. Ještě jednou děkujeme vaší firmě, ušetřili jste nám nemalé peníze.
Stanislav a Jitka P****, Benešov
Výměna skel v plastových oknech: 12ks
Již 2 roky jsme řešili problém v bytě s rosení oken zevnitř i zvenku, nejdříve jsme měli jen orosená plastová okna, která jsme utírali hadříkem, ale po roce se již začala na oknech tvořit plíseň a báli jsme se tak, aby to nepoškodilo okna. Naštěstí jsme oslovili vaší firmu, kdy k nám přijel milý pán, navrhl různá řešení výměny skel a to i finanční včetně jejich výhod a nevýhod a nyní se nám okna vůbec nezamlžují a ještě mají mnohem lepší izolační vlastnosti.
František D*****, Praha 8 - Kobylisy
Markéta Vávrová
Markéta Vávrová
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.

Copyright © 2020 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.