zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Z emailů našich zákazníků

Moc děkujeme našim zákazníkům za krásné emaily, které od vás dostáváme. Neskutečně si toho vážíme a to je to, proč naši práci děláme tak rádi. O některé z nich bychom se rádi podělili:

Renovace kastlových oken

Posíláme pár obrázků z naší "dovolené" tohoto roku. Přejeme Vám mnoho dalších spokojených zákazníků. S pozdravem Pavel M***.

Pavel M***
Výměna skel ve třech špaletových oknech: 18ks

Dobrý den, posílám obrázek jednoho z oken. Kdo je viděl, tak je obdivuje. Moc dobrá práce. Vše co mi řekl technik při zaměřování oken, bylo pravda. Montážní parta přijela na čas, práce jim šla od ruky, opravdu byli šikovní a zvládli montáž dříve než jsem čekal. Menším problémem z mojí strany bylo, že mám menší dvorek a byl trošku problém, aby se mi tam všichni montéři vešli. Z mojí strany naprostá spokojenost s prací vaší firmy. Děkuji.

Jiří D******, Brno-venkov, Střelice
Venkovní žaluzie a rolety

Google hodnocení: 5 z 5

Výměna prasklého dvojskla v plastové stěně: 1ks
Výměna zdvojeného skla proběhla rychle. I přes ztížené podmínky (rozměr tabule a doprava do patra po zatočeném schodišti) chlapci odvedli profesionální práci. Ještě jednou jim děkujeme.
Jan K******, Brno
Výměna dvojskel v plastových oknech za izolační trojskla: 12ks
S montáží nebyl žádný problém a vše proběhlo k mé spokojenosti. Trojsklo funguje perfektně a rosí se úplně minimálně. Pokud to porovnám s rosením na starém izolačním dvojskle (beru jako 100% množství vysrážené vlhkosti), tak na trojskle je to méně jak 5% tohoto množství.
Marek K****, Hořovice
Vyřešení rosení oken v plastových oknech: 9ks
Dobrý den, už jsem volala do vaší firmy a chválila vaše okna. Musím říct, že jsme velice spokojeni, zvlášť v těchto mrazech. Okna se nerosí a topíme max. na 3 stupeň ze stupnice do 7. Navíc musím pochválit vaše pracovníky. Práce jim šla od ruky, byli příjemní a na chvíli se nezastavili. V dnešní době nevídaný úkaz.
Eva Z**********, Moravský krumlov
Vyřešení rosení oken v domě: 16ks oken
Vážení přátelé, to co předvedli Vaši pracovníci jsem ještě nezažil. Před nástupem na objednanou práci upřesnili čas příchodu, po příjezdu se ihned věnovali sjednané práci, kterou odvedli k naší velké spokojenosti. Na náš dotaz, jak opravit špatně se otevírací okno nelenili a toto okno sami opravili. Tímto by jsme chtěli Vašim pracovníkům poděkovat za vzorně odvedenou práci. Dále by jsme chtěli poděkovat i p.Novotnému za příjemné vyřízení našich požadavků ohledně výměn skel v oknech a jeho přesnost při měření. Děkujeme.
Antonín P*********, České Budějovice
Výměna skel v špaletových oknech na chatě: 7ks
S přístupem a vlastní instalací skel jsem spokojen. Už samotné zaměření proběhlo profesionálně, přesně v dohodnutém termínu a bez zbytečného otálení a zdržování. Technik vyčerpávajícím způsobem vysvětlil vlastnosti namontovaných skel a přesně popsal postup instalace i dobu jejího trvání. S realizací dvojitých skel jsem spokojený a tuto úpravu oken doporučuji, stejně jako společnost "Rosení oken EU" jejíž pracovníci jsou opravdu zruční profesionálové...
Petr Š*****, Zbiroh, Plzeňský kraj
Přesklení špaletových oken kvůli rosení: 3ks

Vše bez problému, ochotní pánové, profesionální rychlá a čistá práce. Nechali jsme vyměnit skla ve 3 špaletových oknech, abychom doma "zkusili", zda to opravdu funguje a ano, funguje :-). Až se překulí zima, domluvíme se na výměně i ostatních skel v RD. Díky! Posílám jednu fotku, na které je pěkně vidět rozdíl v jedné místnosti. Okno vpravo není orosené, to je to, co nám vaši chlapci vyměnili, vlevo jsou dveře na terasu, kde jsme výměnu ještě neřešili a je vidět, jak je zamlžené.

Jolana M********, Vysoké Mýto
Výměna skel v kastlových zdvojených oknech formou PVC zasklívacích lišt
Ing. H******, Litovel
Výměna skla v plastovém okně: 1ks
Poděkujte všem svým zaměstnancům, kteří se podíleli na mé zakázce. Byli skvělí. Takové jednání, jako bylo s vaší firmou je dneska bohužel vzácností. Jsem ráda, že zrovna Vaše firma na mě na internetu vyskočila. Ještě jednou díky a přeji hezký den. Daniela N**********.
Daniela N**********, Ostrava
Přesklení zdvojených oken v památkové zóně Prahy 1, lepené dřevěné příčky
Restaurace v památkové zóně Prahy 1
Přesklení plastových oken meziskelní fólií Heat Mirror
Bytový dům Kuřim
Výměna skla v eurookně
Byli jsme velice spokojení, jak s přípravou, tak i samotnou montáží. Vaši pracovnící, kteří se na tom podíleli, byli velice slušní, ochotní a snažili se o co nejmenší možnost nepořádku, byli dokonale sehraní při montáži. Přijeli vždy v naplánovaný čas s velkou přesností. Mohou být vzorem jiným řemeslníkům a vy s plným právem hrdý na to, že máte takto dobré a spolehlivé pracovníky. Děkujeme.
Zdeněk P**, Jílové u Ústí nad Labem
Vyřešení zimního rosení oken a letního přehřívání místnosti: 4ks oken
S prací techniků jsem byl velmi spokojen. Bohužel ochranu proti slunci již nyní nevyzkoušíme a na hodnocení tepelného odporu a (ne)rosení oken je ještě venku příliš teplo. Okna tak mohu hodnotit až s odstupem času. Co ale neváhám pochválit již nyní je firma RoseniOken.eu za celkový přístup. Paradoxně jsme v prvním kroku výměnu oken poptali u výrobce stávajících oken, firmu OTHERM, ale protože prodejce již neexistuje a my neměli číslo zakázky, odmítli se s námi bavit - prý jsou schopni přesný rozměr okna zjistit jen podle svého čísla zakázky. Naštěstí obchodní zástupce firmy RoseniOken.eu vyfasoval do výbavy kromě firemního bloku na poznámky i metr a tak nebyl problém okno změřit...
Gustav B*****, Velká Hraštice
Výměna skla u balkonových dveří: 1ks
Dobrý den, byl jsem s Vaší firmou i prací velmi spokojen a mohu Vás všem směle doporučit. Zakázka byla vyřízena rychle a bez problémů. Mám, ale ještě dotaz, nevyrábíte sítě do oken? Děkuji za spolupráci .
Jaroslav K**** , Kutná Hora
Výměna skel v PVC oknech: 12ks
Jsem velice spokojen s provedenou prací a samotným přístupem vašich zaměstnaců. Je znát, že jsou to odborníci na slovo vzatí. Děkuji za rychlost provedené práce a doufám, že daný problém s rosením oken bude vyrešen. Ještě raz děkuji. S pozdravem Slavomír F***
Slavomír F***, Havlíčkův Brod
Výměna skla v plastovém okně: 1ks
Moc bych chtěla všem poděkovat. Na můj mail s požadavkem mi obratem odpověděla velmi příjemná paní, která mi navrhla návštěvu technika pro posouzení prací, které budou třeba. Hned se mi ozval p.Hubáček. Přijel brzy, byl skvělý, vše mi vysvětlil a navrhl řešení za rozumnou cenu. Ještě před termínem. než bylo ve smlouvě. mi okno přivezli, a rychle a bez nutnosti jakéhokoliv úklidu po nich, vyměnili další úžasní pánové. Ještě mi i ochotně seřídili další problematické okno. Prostě já o vaší firmě musím mluvit jen v superlativech a ještě jednou děkuji všem.
Daniela N**********, Ostrava
Výměna skel v oknech v panelovém domě: 3ks
Chci poděkovat přímo za vaše zaměstnance. Zakázka byla skvěle provedena od objednání přes zaměření, objednání termínu, až po montáž. Vše sedlo dle dohody, termímu, času i ceny. Já jsem řemeslník, který to vyřizoval majiteli bytu a ten byl velmi spokojený. Máte tam skvělý a příjemný kolektiv, děkuji za tuto zakázku a určitě ne poslední.
Tomáš V******, Praha
Výměna skel v oknech: 9ks
Provedená výměna okenních skel byla provedena odborně a rychle. Vystupování pracovníků firmy bylo profesionální, mohu plně doporučit. Soňa B.
Soňa B********, Svitavy
Vyřešení úniku tepla přes starší okna: 9ks
Naprosto perfektní profesionální přístup a jednání. Práce provedena v termínu, jak bylo slíbeno, SUPER!
Jaromír F*******, Brno
Výměna dvojskel za trojskla: 14ks
Profesionální přístup, odbornost zaměstnanců, rychlost při vyřízení poptávky včetně následné realizace... mohu jen a jen doporučit.
Radim K*****, Ostrava
Výměna skel v plastových oknech Vekra za dvojskla s Heat mirror: 4ks
Jsme spokojeni, jak s dodáním, tak i s montáží ! Kvalitu dodaných dvojskel s folií prověříme a případně se rozhodneme pro další dodávku ! Děkujeme !
René K*****, Mladá Boleslav
Výměna skel v plastových oknech: 6ks
Ještě jednou moc děkuji za Váš velmi příjemný profesionální přístup k zákazníkovi. Ráda Vás doporučím dalším a případně využiji Vašich služeb v budoucnu. Rovněž bych ráda pochválila a poděkovala Vašim zaměstnancům za jejich práci. A to od domlouvání a upřesňování zakázky, až po konečnou realizaci v bytě. Vše bylo tak dokonalé, až jsem si říkala, že "to ani není v dnešní době možné!" Bylo:-). Efekt výměny skel byl znát hned (zvuková a tepelná izolace). Prosím, aby jste poděkování doplnila do referencí na Vašich stránkách. Přeji Vám mnoho úspěchů v další práci! Pěkný den! Zdeňka L.
Zdeňka L******, Jeseník
Výměna skel ve zdvojených oknech: 4ks
Dobrý večer, dlouho jsem řešila problém s hlukem a to hlavně v ložnici, která je orientována kousek od zastávky autobusu. Jelikož se situace se spánkem stále zhoršovalo, rozhodla jsem se hledat na internetu a našla Vaší firmu, kdy jste velmi rychle reagovali a váš technik se mi opravdu snažil v první řadě poradit a to i po finanční stránce. Nyní mám již měsíc nová skla a už neslyším ani jeden autobus a co hlavně, můžu spát. Děkuji za záchranu zdraví!
Lenka S********, Plzeň
Výměna skel v plastových oknech: 15ks
Dobrý den, každopádně hodnotím profi-přístup a profi-jednání, profi-práce ! Nemá to chybu, není asi nic ke zlepšení, děkuji profi-pracovníkům za špičkovou a perfektní práci, jsme moc spokojeni. Máte hodně dobrý pracovníky, považujte si jich! Mohu trochu posuzovat, měl jsem asi 120 pracovníků, ale ne všichni by byli na takové úrovni. DÍK, mějte se krásně a hlavně ZDRAVĚ !
Vladimír B***, Česká Lípa
Výměna dvojskel za trojskla v plastových oknech: 2ks
Dobrý den. S rychlostí i domluvou a montáží jsem maximálně spokojen. Uvidíme ještě výhody v zimě a ještě musím dodat, jediné je, že neslyším, když je hlášení obecního rozhlasu :-) a auta kolem taky minimálně slyšíme. :-)
Josef K*******, Kroměříž
Výměna skel ve špaletových oknech: 3ks
Dobrý den, chci poděkovat za vstřícný a profesionální přístup Vašich zaměstnanců, pana Š***** a pana M*****, kteří dne 12. března 2020, na adrese *****, Mladá Boleslav, měnili skla ve třech špaletových oknech. Měli s tím práci opravdu velikou, jelikož okna byla zkřížená a museli rámy oken přibrušovat, aby skla seděla jak mají. Chci jim touto formou poděkovat a pochválit je, opravdu vykonávají práci svědomitě. Děkuji a s pozdravem.
Irena P*******, Mladá Boleslav
Přesklení dvojskel na trojskla: 6ks
Dobrý den, chtěla bychom vám moc poděkovat za vaší radu přesklení oken na trojskla. Konečně můžeme pohodlně spát a neruší nás hluk z ulice a mnohem lépe se i v místnosti drží teplo. Snad tedy i ušetříme na vytápění. Kdyby takhle pracovali všechny firmy, tak by ubylo hodně nervů a starostí. Moc děkuji, jste velmi spolehlivá firma, určitě vás budu doporučovat známým.
Kateřina B********, Hradec Králové
Výměna skel ve starých oknech za dvojskla s fólií Heat Mirror
Dobrý den, musím opravdu zatleskat koncertu vašich zaměstnanců, nejen že přijeli přímo k nám domů a to bezplatně, ale hned bylo vidět, že jste odborníci, kteří chtějí hlavně poradit, aby byl zákazník, co nejvíce spokojený a které práce baví. Ve finále nás i překvapila cena, která byla několikanásobně nižší než kdybychom museli měnit celá okna. Vše dopadlo nad naše očekávání. Ještě jednou děkujeme vaší firmě, ušetřili jste nám nemalé peníze.
Stanislav a Jitka P****, Benešov
Výměna skel v plastových oknech: 12ks
Již 2 roky jsme řešili problém v bytě s rosení oken zevnitř i zvenku, nejdříve jsme měli jen orosená plastová okna, která jsme utírali hadříkem, ale po roce se již začala na oknech tvořit plíseň a báli jsme se tak, aby to nepoškodilo okna. Naštěstí jsme oslovili vaší firmu, kdy k nám přijel milý pán, navrhl různá řešení výměny skel a to i finanční včetně jejich výhod a nevýhod a nyní se nám okna vůbec nezamlžují a ještě mají mnohem lepší izolační vlastnosti.
František D*****, Praha 8 - Kobylisy
Markéta Vávrová
Markéta Vávrová
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.

Copyright © 2021 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.