zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Z emailů našich zákazníků

Moc děkujeme našim zákazníkům za krásné emaily, které od vás dostáváme. Neskutečně si toho vážíme a to je to, proč naši práci děláme tak rádi. O některé z nich bychom se rádi podělili:

Přesklení dvojskel na trojskla: 6ks
Dobrý den, chtěla bychom vám moc poděkovat za vaší radu přesklení oken na trojskla. Konečně můžeme pohodlně spát a neruší nás hluk z ulice a mnohem lépe se i v místnosti drží teplo. Snad tedy i ušetříme na vytápění. Kdyby takhle pracovali všechny firmy, tak by ubylo hodně nervů a starostí. Moc děkuji, jste velmi spolehlivá firma, určitě vás budu doporučovat známým.
Kateřina B********, Hradec Králové
Výměna skel ve starých oknech za dvojskla s fólií Heat Mirror
Dobrý den, musím opravdu zatleskat koncertu vašich zaměstnanců, nejen že přijeli přímo k nám domů a to bezplatně, ale hned bylo vidět, že jste odborníci, kteří chtějí hlavně poradit, aby byl zákazník, co nejvíce spokojený a které práce baví. Ve finále nás i překvapila cena, která byla několikanásobně nižší než kdybychom museli měnit celá okna. Vše dopadlo nad naše očekávání. Ještě jednou děkujeme vaší firmě, ušetřili jste nám nemalé peníze.
Stanislav a Jitka P****, Mladá Boleslav
Výměna skel v plastových oknech: 12ks
Již 2 roky jsme řešili problém v bytě s rosení oken zevnitř i zvenku, nejdříve jsme měli jen orosená plastová okna, která jsme utírali hadříkem, ale po roce se již začala na oknech tvořit plíseň a báli jsme se tak, aby to nepoškodilo okna. Naštěstí jsme oslovili vaší firmu, kdy k nám přijel milý pán, navrhl různá řešení výměny skel a to i finanční včetně jejich výhod a nevýhod a nyní se nám okna vůbec nezamlžují a ještě mají mnohem lepší izolační vlastnosti.
František D*****, Praha 8 - Kobylisy
Markéta Vávrová
Markéta Vávrová
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Sleva až 40%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.

Copyright © 2020 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.