zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Z emailů našich zákazníků

Moc děkujeme našim zákazníkům za krásné emaily, které od vás dostáváme. Neskutečně si toho vážíme a to je to, proč naši práci děláme tak rádi. O některé z nich bychom se rádi podělili:

Renovace kastlových oken

Posíláme pár obrázků z naší "dovolené" tohoto roku. Přejeme Vám mnoho dalších spokojených zákazníků. S pozdravem Pavel M***.

Pavel M***
Výměna skel ve třech špaletových oknech: 18ks

Dobrý den, posílám obrázek jednoho z oken. Kdo je viděl, tak je obdivuje. Moc dobrá práce. Vše co mi řekl technik při zaměřování oken, bylo pravda. Montážní parta přijela na čas, práce jim šla od ruky, opravdu byli šikovní a zvládli montáž dříve než jsem čekal. Menším problémem z mojí strany bylo, že mám menší dvorek a byl trošku problém, aby se mi tam všichni montéři vešli. Z mojí strany naprostá spokojenost s prací vaší firmy. Děkuji.

Jiří D******, Brno-venkov, Střelice
Výměna skel za dvojskla ve špaletových oknech a jejich renovace: 20ks

Dobrý den, v rodinném domě, díky vaší společnosti, se zvýšila pomocí tohoto přesklení teplota o +1,5° !! Což je i znatelné pro kohokoliv, který je náchylný na nízkou teplotu. Ještě jednou vám moc děkuji za tak rychlou realizaci, opravdu to nemělo chybu a vaši pracovníci, kteří u nás byli, naprosto profesionální přístup a po jejich odjezdu nebylo co uklízet. Je vidět, že jste firma na opravdové úrovni a víte, co je třeba. S přátelským pozdravem spokojený zákazník, Jiří R*****.

Jiří R*****, Mníšek pod Brdy
Výměna dvojskel za trojskla v plastových oknech: 6ks

S firmou RoseniOken.eu byla perfektní komunikace, dodrželi termín dodání. Profesionální jednání. Výměna skel byla rychlá a jednoduchá. Měli jsme objednanou tu nejvyšší kvalitu a vyplatilo se to. Všem bych to doporučil. Firma za svoji práci ručí vlastním certifikátem, který pak obdržíte.

Karel E*****, Sokolov
Výměna skel v plastových oknech + výroba žaluzií: 11 + 3 ks

Protože jsme na starším rodinném domě měli i starší plastová okna, která již nesplňovala dnešní parametry a při snížení venkovní teploty pod nulu, byla skla celá orošená, na internetu jsme si našli tuto super firmu, která se tímto problémem zajímá. Firmu jsme kontaktovali a hned druhý den se ozvala milá paní, se kterou jsme domluvili bezplatnou návštěvu technika, který přijel, dobře nám poradil a všech 11 skel včetně 3 žaluzií, zaměřil. Posléze po výrobě změřených skel se ozvali a přijeli dva moc šikovní, bodří, moravští klucí, kteří odvedli perfektní práci a všech těch našich 11 skel a 3 žaluzií měli za 2 hodiny hotové. Nyní se okna již nerosí. Chtěli bychom touto cestou všem v této firmě poděkovat za jejich perfektní a profesionální práci.

Miluše C*******, Karlovy Vary
Vyřešení zateplení dřevěných šroubovaných zdvojených oken výměnou za dvojsklo: 28 ks
Mohu jen potvrdit, že vaši pracovníci provedli vše rychle, profesionálně a k naší plné spokojenosti. I přes komplikace, kterou měli s poruchou automobilu a museli vše překládat do jiného, k nám dorazili přesně v předem domluvenou hodinu a vše proběhlo v naprostém pořádku, za což jim patří velké poděkování. Pokud bude někdo z našich známých řešit stejný problém s okny jako my, tak jim určitě vaší firmu doporučím. S pozdravem a přáním hezkého dne Karel M**.
Karel M**, Český Krumlov
Vyřešení rosení plastových oken výměnou dvojskel: 10ks

Posíláme několik foto oken po výměně skel. Těšíme se na spolupráci s vámi při další renovaci skel ve zbytku našich oken.

Karel P********, Plzeň
Přesklení 4 nových plastových oken kvůli hluku: 4ks
Nechtěli jsme bourat okna kvůli zlepšení odhlučnění, a tato firma nám umožnila klidný spánek díky výměně skel za protihluková i bez bourání a nepořádku. Děkujeme. Byli jsme se službami spokojeni a ze skel jsme nadšeni. Firmu doporučuji.
Naděžda W**********, Velké Bílovice
Výměna vnějších skel ve zdvojených oknech za izolační dvojskla: 14ks

Od technika, který okna zaměřoval, přes techniky kteří výměnu vnějších jednoduchých okenních skel za izolační dvojskla provedli - vše profesionálně, rychle, kvalitně. Komunikace s firmou vynikající. Jednoznačně všem zájemcům firmu doporučuji. Posílám fotky oken a dveří po výměně vnějších skel za izolační dvojskla a instalaci meziokenních žaluzií.

Václav R***, Zdice
Repase kastlových oken včetně přesklení, nátěru a izolace: 7ks oken

Nechali jsme si repasovat okna v celé vile, která se nachází v památkově chráněnem území v Praze. Firma vše nacenila a cenu dodržela. Doporučuji.

Monika B*********, Praha
Renovace a oprava zdvojených dřevěných oken včetně výměny skel za izolační dvojskla: 20ks

Vaši pracovníci odvedli dokonale a profesionálně provedenou práci a to obě dvě party, které u nás byli. Okna nyní vypadají nádherně a jsme s nimi maximálně spokojeni. Okna se nerosí a díky zafrézovanému těsnění nám přestalo při lijácích do oken zatékat. Vaši montéři byli maximálně ochotní a vztřícní, za čož jim velmi děkujeme a přejeme jim mnoho zdraví, pracovních a osobních úspěchů. Zároveň patří také poděkování panu N********, který nám vše před montáží vysvětlil, jak bude montáž probíhat. Vše probíhalo tak, jak bylo domluveno. Na závěr přijměte poděkování celému kolektivu firmy za bezproblémový průběh celé akce. Můžeme jen doporučit.

Pavel B*****, Příbram
Výměna skel v plastových oknech kvůli rosení oken: 16 skel

Ještě jednou bych rád poděkoval vašim řemeslníkům, oba byli naprosto skvělý jak odborně, tak lidsky a také velmi čistotní. Rychlé reakce, profesionální přístup, zkušení a velmi příjemní řemeslníci ohleduplní k dalšímu vybavení bytu, vysoká kvalita a příjemná cena. Moc děkuji. Jsem členem výboru SVJ a začínají se ozývat vlastníci, že mají podobný problém, pokud dojde na to, že bychom uvažovali o přesklení v celém domě, tak vás určitě doporučím na prvním místě.

Richard M*******, Praha
Renovace střešních oken Velux a přesklení na trojskla: 5 kusů

Skvělý přístup a ochota obchodních zástupců, rychlé dodání a naprosto ukázková příprava a provedení montáže. Já už jen mistrům půjčoval smeták na úklid. Vše proběhlo tak jak jsme se domluvili, cena byla daná dopředu a byla dodržena, montážníci byli velmi slušní a milý a vše tahali 2 patra nahoru a dolů, všech 5 oken měli do 3 h hotové. I jsem Vaši firmu doporučil dál a už jedna sousedka má u vás objednána nové skla :-)

Jan M****, Dobříš
Přesklení atypických plastových oken: 23ks
Monika P********, Kladno
Přesklení trojdílného plastového okna kvůli rosení

Jsem velmi spokojen s čistou a rychlou prací, poradili mi i s dalšími problémy.

Zdeněk K*****, Třinec
Vyřešení zamlžování oken a špatného těsnění v paneláku: 4ks
Práce vašich zaměstnanců dokonalá. Rychle a odborně provedená práce a v přesně v dohodnutou dobu. Děkuji za rychlé a férové jednání. Ž**** František .
František Ž****, Praha - Stodůlky
Výměna skla ve střešním okně Velux 40x60cm

S technikami jsem byla velice spokojená, protože odvedli dobrou a rychlou práci. Pracovali odborně, rychle a vše mi bylo řádně vysvětleno. Pochvala! Zdraví spokojený zákazník F******.

Olga F******, Frýdek Místek
Vyřešení rosení plastových oken trojskly v dřevostavbě: 10 ks
Nemáme co bychom Vám mohli vytknout, od prvního kontaktu s vaším obchodním zástupcem panem N****** až po vlastní realizaci zakázky. Předně velice vstřícný přístup již při sjednávání termínu návštěvy až po vypracování nabídky. Stejně tak můžeme hodnotit vlastní realizaci výměny skel vašimi zaměstnanci. Jejich profesionální přístup nejen k provedené práci, ale i v této těžké době k dodržování zdravotních pravidel. Nejen s provedením montáže, ale i s vlastní účinností dodaných trojskel jsme velice spokojeni. Od provedení montáže jsme nezjistili již žádné orosení oken, které před výměnou bylo na denním pořádku, někdy velice silné. Určitě vaší firmu budeme všem našim přátelům jen doporučovat. Děkujeme a přejeme hodně pracovních i životních úspěchů a hlavně zdraví! Manželé N*******
Manželé N*******, Jindřichův Hradec
Rosení oken a plíseň - výměna za trojskla v RD z roku 2010: 4 ks
Jsme velmi spokojeni. Po výměně skel se okna téměř nerosí. Čili jsme dosáhli toho, co jsme potřebovali. Navíc se zvedla teplota v obou pokojích téměř o dva stupně a tím se srovnala s teplotou na centrálním termostatu. Takže jupíí,jupííííí. Komunikovat s panem N***** bylo potěšením. Ochotný člověk prakticky ihned reagující na požadavky je vzácný druh. Takže tleskám a klaním se. Velký přínos pro Vaši firmu. Vlastně, po komunikaci s panem N****** jsem si uvědomil, že nepotřebuji poptávat jiné firmy. Finální dohodnutí termínu výměny skel a samotná výměna. Vše na jedničku. Fandím vám a držím vám palce, aby jste tohle zlé období ve zdraví přežili. S úctou Jiří R**.
Jiří R**, Telč
Odstranění rosení oken v 17 let starých oknech: 10 ks
Velmi dobře odvedená práce, rychlý termín dodání.
Václav M******, Mýto
Výměna skel ve střešních oknech Velux: 3 ks
Zakázka byla provedena jak v prvním kontaktu až po realizaci profesionálně s příjemným vystupování vašich zaměstnanců. Děkuji a s pozdravem Bedřich Š*****.
Bedřich Š*****, Kostelec nad Černými lesy
Pocení oken - výměna dvojskel za trojskla v plastových oknech: 9 ks
Výměna proběhla podle plánu, hoši byli super, rychlá práce a zatím veliká spokojenost, zatím jsem nanašla žádné pocení i když ještě mrazy byly. Moc děkuji a pochvala hochům.
Jitka Š*******, Mělník
Venkovní žaluzie a rolety

Google hodnocení: 5 z 5

Výměna prasklého dvojskla v plastové stěně: 1ks
Výměna zdvojeného skla proběhla rychle. I přes ztížené podmínky (rozměr tabule a doprava do patra po zatočeném schodišti) chlapci odvedli profesionální práci. Ještě jednou jim děkujeme.
Jan K******, Brno
Výměna dvojskel v plastových oknech za izolační trojskla: 12ks
S montáží nebyl žádný problém a vše proběhlo k mé spokojenosti. Trojsklo funguje perfektně a rosí se úplně minimálně. Pokud to porovnám s rosením na starém izolačním dvojskle (beru jako 100% množství vysrážené vlhkosti), tak na trojskle je to méně jak 5% tohoto množství.
Marek K****, Hořovice
Vyřešení rosení oken v plastových oknech: 9ks
Dobrý den, už jsem volala do vaší firmy a chválila vaše okna. Musím říct, že jsme velice spokojeni, zvlášť v těchto mrazech. Okna se nerosí a topíme max. na 3 stupeň ze stupnice do 7. Navíc musím pochválit vaše pracovníky. Práce jim šla od ruky, byli příjemní a na chvíli se nezastavili. V dnešní době nevídaný úkaz.
Eva Z**********, Moravský krumlov
Vyřešení rosení oken v domě: 16ks oken
Vážení přátelé, to co předvedli Vaši pracovníci jsem ještě nezažil. Před nástupem na objednanou práci upřesnili čas příchodu, po příjezdu se ihned věnovali sjednané práci, kterou odvedli k naší velké spokojenosti. Na náš dotaz, jak opravit špatně se otevírací okno nelenili a toto okno sami opravili. Tímto by jsme chtěli Vašim pracovníkům poděkovat za vzorně odvedenou práci. Dále by jsme chtěli poděkovat i p.Novotnému za příjemné vyřízení našich požadavků ohledně výměn skel v oknech a jeho přesnost při měření. Děkujeme.
Antonín P*********, České Budějovice
Výměna skel v špaletových oknech na chatě: 7ks
S přístupem a vlastní instalací skel jsem spokojen. Už samotné zaměření proběhlo profesionálně, přesně v dohodnutém termínu a bez zbytečného otálení a zdržování. Technik vyčerpávajícím způsobem vysvětlil vlastnosti namontovaných skel a přesně popsal postup instalace i dobu jejího trvání. S realizací dvojitých skel jsem spokojený a tuto úpravu oken doporučuji, stejně jako společnost "Rosení oken EU" jejíž pracovníci jsou opravdu zruční profesionálové...
Petr Š*****, Zbiroh, Plzeňský kraj
Přesklení špaletových oken kvůli rosení: 3ks

Vše bez problému, ochotní pánové, profesionální rychlá a čistá práce. Nechali jsme vyměnit skla ve 3 špaletových oknech, abychom doma "zkusili", zda to opravdu funguje a ano, funguje :-). Až se překulí zima, domluvíme se na výměně i ostatních skel v RD. Díky! Posílám jednu fotku, na které je pěkně vidět rozdíl v jedné místnosti. Okno vpravo není orosené, to je to, co nám vaši chlapci vyměnili, vlevo jsou dveře na terasu, kde jsme výměnu ještě neřešili a je vidět, jak je zamlžené.

Jolana M********, Vysoké Mýto
Výměna skel v kastlových zdvojených oknech formou PVC zasklívacích lišt
Ing. H******, Litovel
Výměna skla v plastovém okně: 1ks
Poděkujte všem svým zaměstnancům, kteří se podíleli na mé zakázce. Byli skvělí. Takové jednání, jako bylo s vaší firmou je dneska bohužel vzácností. Jsem ráda, že zrovna Vaše firma na mě na internetu vyskočila. Ještě jednou díky a přeji hezký den. Daniela N**********.
Daniela N**********, Ostrava
Přesklení zdvojených oken v památkové zóně Prahy 1, lepené dřevěné příčky
Restaurace v památkové zóně Prahy 1
Přesklení plastových oken meziskelní fólií Heat Mirror
Bytový dům Kuřim
Výměna skla v eurookně
Byli jsme velice spokojení, jak s přípravou, tak i samotnou montáží. Vaši pracovnící, kteří se na tom podíleli, byli velice slušní, ochotní a snažili se o co nejmenší možnost nepořádku, byli dokonale sehraní při montáži. Přijeli vždy v naplánovaný čas s velkou přesností. Mohou být vzorem jiným řemeslníkům a vy s plným právem hrdý na to, že máte takto dobré a spolehlivé pracovníky. Děkujeme.
Zdeněk P**, Jílové u Ústí nad Labem
Vyřešení zimního rosení oken a letního přehřívání místnosti: 4ks oken
S prací techniků jsem byl velmi spokojen. Bohužel ochranu proti slunci již nyní nevyzkoušíme a na hodnocení tepelného odporu a (ne)rosení oken je ještě venku příliš teplo. Okna tak mohu hodnotit až s odstupem času. Co ale neváhám pochválit již nyní je firma RoseniOken.eu za celkový přístup. Paradoxně jsme v prvním kroku výměnu oken poptali u výrobce stávajících oken, firmu OTHERM, ale protože prodejce již neexistuje a my neměli číslo zakázky, odmítli se s námi bavit - prý jsou schopni přesný rozměr okna zjistit jen podle svého čísla zakázky. Naštěstí obchodní zástupce firmy RoseniOken.eu vyfasoval do výbavy kromě firemního bloku na poznámky i metr a tak nebyl problém okno změřit...
Gustav B*****, Velká Hraštice
Výměna skla u balkonových dveří: 1ks
Dobrý den, byl jsem s Vaší firmou i prací velmi spokojen a mohu Vás všem směle doporučit. Zakázka byla vyřízena rychle a bez problémů. Mám, ale ještě dotaz, nevyrábíte sítě do oken? Děkuji za spolupráci .
Jaroslav K**** , Kutná Hora
Výměna skel v PVC oknech: 12ks
Jsem velice spokojen s provedenou prací a samotným přístupem vašich zaměstnaců. Je znát, že jsou to odborníci na slovo vzatí. Děkuji za rychlost provedené práce a doufám, že daný problém s rosením oken bude vyrešen. Ještě raz děkuji. S pozdravem Slavomír F***
Slavomír F***, Havlíčkův Brod
Výměna skla v plastovém okně: 1ks
Moc bych chtěla všem poděkovat. Na můj mail s požadavkem mi obratem odpověděla velmi příjemná paní, která mi navrhla návštěvu technika pro posouzení prací, které budou třeba. Hned se mi ozval p.Hubáček. Přijel brzy, byl skvělý, vše mi vysvětlil a navrhl řešení za rozumnou cenu. Ještě před termínem. než bylo ve smlouvě. mi okno přivezli, a rychle a bez nutnosti jakéhokoliv úklidu po nich, vyměnili další úžasní pánové. Ještě mi i ochotně seřídili další problematické okno. Prostě já o vaší firmě musím mluvit jen v superlativech a ještě jednou děkuji všem.
Daniela N**********, Ostrava
Výměna skel v oknech v panelovém domě: 3ks
Chci poděkovat přímo za vaše zaměstnance. Zakázka byla skvěle provedena od objednání přes zaměření, objednání termínu, až po montáž. Vše sedlo dle dohody, termímu, času i ceny. Já jsem řemeslník, který to vyřizoval majiteli bytu a ten byl velmi spokojený. Máte tam skvělý a příjemný kolektiv, děkuji za tuto zakázku a určitě ne poslední.
Tomáš V******, Praha
Výměna skel v oknech: 9ks
Provedená výměna okenních skel byla provedena odborně a rychle. Vystupování pracovníků firmy bylo profesionální, mohu plně doporučit. Soňa B.
Soňa B********, Svitavy
Vyřešení úniku tepla přes starší okna: 9ks
Naprosto perfektní profesionální přístup a jednání. Práce provedena v termínu, jak bylo slíbeno, SUPER!
Jaromír F*******, Brno
Výměna dvojskel za trojskla: 14ks
Profesionální přístup, odbornost zaměstnanců, rychlost při vyřízení poptávky včetně následné realizace... mohu jen a jen doporučit.
Radim K*****, Ostrava
Výměna skel v plastových oknech Vekra za dvojskla s Heat mirror: 4ks
Jsme spokojeni, jak s dodáním, tak i s montáží ! Kvalitu dodaných dvojskel s folií prověříme a případně se rozhodneme pro další dodávku ! Děkujeme !
René K*****, Mladá Boleslav
Výměna skel v plastových oknech: 6ks
Ještě jednou moc děkuji za Váš velmi příjemný profesionální přístup k zákazníkovi. Ráda Vás doporučím dalším a případně využiji Vašich služeb v budoucnu. Rovněž bych ráda pochválila a poděkovala Vašim zaměstnancům za jejich práci. A to od domlouvání a upřesňování zakázky, až po konečnou realizaci v bytě. Vše bylo tak dokonalé, až jsem si říkala, že "to ani není v dnešní době možné!" Bylo:-). Efekt výměny skel byl znát hned (zvuková a tepelná izolace). Prosím, aby jste poděkování doplnila do referencí na Vašich stránkách. Přeji Vám mnoho úspěchů v další práci! Pěkný den! Zdeňka L.
Zdeňka L******, Jeseník
Výměna skel ve zdvojených oknech: 4ks
Dobrý večer, dlouho jsem řešila problém s hlukem a to hlavně v ložnici, která je orientována kousek od zastávky autobusu. Jelikož se situace se spánkem stále zhoršovalo, rozhodla jsem se hledat na internetu a našla Vaší firmu, kdy jste velmi rychle reagovali a váš technik se mi opravdu snažil v první řadě poradit a to i po finanční stránce. Nyní mám již měsíc nová skla a už neslyším ani jeden autobus a co hlavně, můžu spát. Děkuji za záchranu zdraví!
Lenka S********, Plzeň
Výměna skel v plastových oknech: 15ks
Dobrý den, každopádně hodnotím profi-přístup a profi-jednání, profi-práce ! Nemá to chybu, není asi nic ke zlepšení, děkuji profi-pracovníkům za špičkovou a perfektní práci, jsme moc spokojeni. Máte hodně dobrý pracovníky, považujte si jich! Mohu trochu posuzovat, měl jsem asi 120 pracovníků, ale ne všichni by byli na takové úrovni. DÍK, mějte se krásně a hlavně ZDRAVĚ !
Vladimír B***, Česká Lípa
Výměna dvojskel za trojskla v plastových oknech: 2ks
Dobrý den. S rychlostí i domluvou a montáží jsem maximálně spokojen. Uvidíme ještě výhody v zimě a ještě musím dodat, jediné je, že neslyším, když je hlášení obecního rozhlasu :-) a auta kolem taky minimálně slyšíme. :-)
Josef K*******, Kroměříž
Výměna skel ve špaletových oknech: 3ks
Dobrý den, chci poděkovat za vstřícný a profesionální přístup Vašich zaměstnanců, pana Š***** a pana M*****, kteří dne 12. března 2020, na adrese *****, Mladá Boleslav, měnili skla ve třech špaletových oknech. Měli s tím práci opravdu velikou, jelikož okna byla zkřížená a museli rámy oken přibrušovat, aby skla seděla jak mají. Chci jim touto formou poděkovat a pochválit je, opravdu vykonávají práci svědomitě. Děkuji a s pozdravem.
Irena P*******, Mladá Boleslav
Přesklení dvojskel na trojskla: 6ks
Dobrý den, chtěla bychom vám moc poděkovat za vaší radu přesklení oken na trojskla. Konečně můžeme pohodlně spát a neruší nás hluk z ulice a mnohem lépe se i v místnosti drží teplo. Snad tedy i ušetříme na vytápění. Kdyby takhle pracovali všechny firmy, tak by ubylo hodně nervů a starostí. Moc děkuji, jste velmi spolehlivá firma, určitě vás budu doporučovat známým.
Kateřina B********, Hradec Králové
Výměna skel ve starých oknech za dvojskla s fólií Heat Mirror
Dobrý den, musím opravdu zatleskat koncertu vašich zaměstnanců, nejen že přijeli přímo k nám domů a to bezplatně, ale hned bylo vidět, že jste odborníci, kteří chtějí hlavně poradit, aby byl zákazník, co nejvíce spokojený a které práce baví. Ve finále nás i překvapila cena, která byla několikanásobně nižší než kdybychom museli měnit celá okna. Vše dopadlo nad naše očekávání. Ještě jednou děkujeme vaší firmě, ušetřili jste nám nemalé peníze.
Stanislav a Jitka P****, Benešov
Výměna skel v plastových oknech: 12ks
Již 2 roky jsme řešili problém v bytě s rosení oken zevnitř i zvenku, nejdříve jsme měli jen orosená plastová okna, která jsme utírali hadříkem, ale po roce se již začala na oknech tvořit plíseň a báli jsme se tak, aby to nepoškodilo okna. Naštěstí jsme oslovili vaší firmu, kdy k nám přijel milý pán, navrhl různá řešení výměny skel a to i finanční včetně jejich výhod a nevýhod a nyní se nám okna vůbec nezamlžují a ještě mají mnohem lepší izolační vlastnosti.
František D*****, Praha 8 - Kobylisy
Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.