zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Kalené sklo na míru

Kalená skla jsou v dnešní době velmi populární. Není se čemu divit. Dokáží zabezpečit okna, dveře, terasy, balkony, střechy i stříšky, ale také mohou zabránit rozbití skel u výtahů, zábradlí, schodišť či sprchových koutů. Zejména pro rodiny s dětmi je kalené sklo do oken, dveří či na pergolu skvělým řešením.

Výroba kaleného skla, resp. její způsob, dodává sklu větší pružnost a lze ho různě prohýbat. Kalení totiž probíhá při ohřátí skla na teplotu vyšší než 600 °C, přičemž je sklo následně prudce ochlazeno proudícím vysokotlakým vzduchem. Během pouhých několika vteřin dojde k ochlazení povrchu skla, vnitřek ale zůstává teplý. Sklo nejenže díky procesu získá vnitřní napětí, ale také následně disponuje lepšími vlastnostmi.

Prodej kaleného skla, už kvůli své široké škále využití, je naší specializací. Máme více než 15 let zkušeností se zabezpečováním domů a firem ve všech krajích České republiky a na Slovensku.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Kalené sklo: cena, kterou ti, kteří se chtějí cítit v bezpečí, zaplatí

Bezpečnostní kalená skla jsou velmi odolná vůči nárazům i s relativně ostrými předměty a cena kaleného skla se tak v delším časovém horizontu rozhodně vyplatí. Skla mají navíc 5x vyšší tepelnou odolnost, tj. cca 5x větší odolnost vůči termickým šokům, a tudíž bývají často využívaná například kdekoliv v kuchyni. Řezání kaleného skla navíc umožňuje rozměry skel na míru každé domácnosti či firmy.

 

Bezpečnostní sklo Connex

 

Bezpečnostní kalené sklo ceník

Kalené sklo (cena za m2) odpovídá míře bezpečnosti a ocení ji zejména rodiny s dětmi či domácími mazlíčky. Pokud totiž náhodou dojde k rozbití, sklo se mění v tisíce malých neostrých krychliček, které nemohou nijak zásadně ublížit žádnému členovi rodiny, a to i při bezprostředním kontaktu.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.