zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Tvrzené tabulové okenní sklo na míru pro veškeré účely

Tabulové sklo (neboli ploché sklo) má široké využití. Od zasklívání plášťů budov, po výplně oken, výloh, dveří i balkonových a schodišťových zábradlí.

V našem případě ho nejvíce používáme pro výrobu tvrzených izolačních skel.

Kvalitní tabulové sklo (ceník, který vás překvapí)

Cena tabulového skla se odvíjí od mnoha parametrů. Tabulové sklo může být čiré, propouštějící světlo, neprůhledné či barevné. Dnes už není výjimečná ani výroba skel, na které lze malovat keramickými barvami. Na cenu tabule skla má tedy vliv mnoho parametrů.

Nejste si jisti, jaké tabulové sklo by pro vás bylo to pravé? Veškeré vaše pochyby, přání a tužby můžete při osobní, bezplatné a zcela nezávazné návštěvě technika diskutovat s našimi profesionály v oboru.

Ceny bývají stanovené také dle rozměrů. Za tabulové sklo 4mm zaplatíte samozřejmé jiné částky, než za 3mm, 8mm či 10mm. Jsme tu ale od toho, abychom vám pomohli s tím nejlepším řešením.

Doprava zdarma
Náš technik za vámi přijede ZDARMA
kamkoliv po celé ČR a SK
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
protože jsme přímo výrobci a v ČR
99% spokojených zákazníků
99% spokojených zákazníků
domluvte si návštěvu technika

Tabulové sklo (cena na míru) české výroby

Využití tabulového skla je ale mnohem rozsáhlejší a proto je důležitá jeho výroba přímo na míru. Prodej tabulového skla se hodí také společnostem, které ho používají netradičně pro autobusové a tramvajové zastávky či více tradičně pro výrobu skleněného nábytku nebo skleněných částí klasického nábytku. Tabulová skla jsou také potřeba ke zhotovení protipožárních skel a zrcadel, bezpečnostních skel, skleníků.

Spolupracujeme jen s prověřenými českými výrobci. Můžeme je tak kontrolovat a nabídnout zákazníkům jen tu nejvyšší kvalitu. Na základě nezávazné návštěvy vám naši technici nabídnou nejvýhodnější řešení na míru.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.