zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Bezpečnostní sklo Connex

Bezpečnostní skla se do objektů instalují především v okamžiku, kdy je důležitá zvýšená bezpečnost. Connex sklo je vhodnou alternativou, pokud chcete váš interiér zabezpečit proti vniknutí do objektu. Kalená skla dokáží zabezpečit okna, dveře, pergoly, terasy, balkony, střechy i stříšky, ale také mohou zabránit rozbití skel u výtahů, zábradlí, schodišť či sprchových koutů.

Bezpečnostní sklo Connex ceník (cena)

Vrstvené sklo či lepené sklo vytváříme vždy na základě přání zákazníků. Vyrábíme pouze sklo na míru a provádíme řezání skla na míru, zejména pro kanceláře, obchody, domácnosti, ale i jiné interiéry a exteriéry. Cena se značně liší dle použitých bezpečnostních prvků a dalších vlastností původních oken. Vždy je tedy nutná osobní návštěva našeho technika, kterou nabízíme zcela zdarma a vždy nezávazně.

S výměnou skel (včetně skla Connex, někdy chybně označováno za conex či konex a kaleného skla) máme více než 15 let zkušeností. Chcete i vy zabezpečit svůj domov nebo firmu? Neváhejte nám zavolat na naši bezplatnou infolinku nebo vyplnit formulář níže.

 

Bezpečnostní sklo Connex

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.