zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Zbavte se navždy rosení dřevěných oken

Ptáte se, jak zabránit rosení dřevěných oken?

Skla dřevěných oken potřebují ve většině interiérů vyměnit za nová a kvalitnější. Sklenářství je naší specializací, v domácnostech tak už více než 15 let bezchybně izolují naše skla teplo a okolní hluk. To může potvrdit tisíce našich spokojených zákazníků.

Naše skla vyrábíme sami a jako prověřený český výrobce poskytujeme jen tu nejvyšší možnou kvalitu. Věříme, že i vás navždy zbavíme rosení dřevěných oken.

Rosení dřevěného okna vás stojí peníze i zdraví

Výměna skel v dřevěných oknech je ekonomicky výhodným a kvalitním řešením. Kromě úniků tepla, za které platíte zbytečně tisíce korun ročně, vás už nebudou trápit ani dodatečné výdaje za okna. Přesklením totiž prodloužíte životnost oken.

Kondenzace vody na oknech navíc vede ke vzniku plísní, které mohou přerůst až k vypuknutí alergií a nemocí u těch, kteří v interiéru s rosícími se dřevěnými okny tráví většinu času. Zdraví máte ale jen jedno a rosení dřevěných oken se lze zbavit během chvilky. Výměna skel proběhne během několika desítek minut, bez nutnosti bourání. Naši pracovníci navíc po montáži hrubý nepořádek uklidí. Tak na co ještě čekáte?

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.