zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Výměna skel u dřevěných oken během chvilky

Nechte na nás odborné posouzení dřevěných oken ve vaší domácnosti kdekoliv po celé ČR a SK zcela zdarma. Zasklení dřevěných oken a renovace vašeho domu nebyla nikdy jednodušší. Výměna skel v dřevěných oknech povede k několika pozitivním změnám ve vašem interiéru.

  • Výměna skel v dřevěných oknech je ekonomicky výhodným a kvalitním řešením. Nebudou vás trápit úniky tepla, za které platíte zbytečně tisíce korun ročně.
  • Přesklení je investice, která se vám brzy navrátí. Nejenže díky tepelné izolaci ušetříte za topení, ale navíc prodloužíte životnost oken. Pro ceny (ceník) nás neváhejte kontaktovat.
  • Zasklením špaletových, kastlových a dalších oken můžete radikálně změnit svůj zdravotní stav. Stará okna vedou ke srážení vlhkosti a vzniku plísní, které mohou vést k mnoha nemocem a alergiím.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Výměna skla v dřevěném okně a její postup

Dřevěná okna mají skla, která ve většině domácností potřebují vyměnit za nová, kvalitnější, která bezchybně izolují teplo a okolní hluk. Sklenářství je naší specializací, což mohou potvrdit tisíce našich spokojených zákazníků. Dřevěné okno obsahuje sklo, které pro vás vyrobí prověřený český výrobce, který poskytuje jen tu nejvyšší možnou kvalitu. Věříme, že našim zákazníkům může nabídnout mnohem víc, než jen obyčejnou výměnu skla a zasklení.

A jak probíhá samotná oprava?

Jak to u nás probíhá?

Domluvíte si zdarma návštěvu
technika u vás doma.
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci se slevou 30%.
Objednáte si a zakázka
jde hned do výroby.
Platit můžete i na splátky bez navýšení, hotově nebo převodem.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.