zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Co způsobuje rosení kastlového okna?

Zejména stará kastlová okna potřebují po nějaké době vyměnit, neboť ztrácí své izolační (tepelné i zvukové) vlastnosti. Všimli jste si někdy i vy rosení kastlového okna u vás v domácnosti či zaměstnání? Bojujete se vznikající plísní na oknech? Co způsobuje kondenzaci vody na oknech?

Za rosení kastlových oken může povrchová teplota nebo vlhkost vzduchu. Rosení kastlových oken se nemusí zpočátku zdát jako závažný problém, v budoucnu vás může potrápit víc, než byste si dokázali představit.

O tom ví své i tisíce spokojených zákazníků, kterým jsme pomohli s trápením a zabránili rosení kastlových oken.

Mnozí řeší rosení kastlového okna jednoduchým způsobem. Větrají, tedy sníží vlhkost vzduchu v interiéru. Je třeba si ale uvědomit, že se nejedná o udržitelné řešení. Daleko efektivnější způsob je zvýšit povrchovou teplotu skla. Jak toho docílit?

 

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Jak zabránit rosení kastlových oken?

Zabránit rosení kastlových oken přitom může být velmi rychlý a jednoduchý proces, který zabere jen několik desítek minut. Původní sklo se vymění za izolační dvojsklo a do oken kolem rámu se aplikuje silikonové těsnění.

Výměnou skla docílíte dokonalé tepelné a protihlukové izolace, díky které minimalizujete úniky tepla. A to vše bez jakéhokoliv bourání a nepořádku. Že je řešení takhle jednoduché? Neváhejte nás kontaktovat a zeptejte se nás na cokoliv, co vás zajímá!

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.