zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Co jsou vakuová skla do oken

Vakuové sklo do okenPro izolační skla vyrobená ze dvou kvalitních tabulí skla (tzv. dvojité sklo) se zažil také výraz vakuové sklo. Jaký je proces výroby? Naši experti v oboru sklenářství vloží při zasklení dvojsklem mezi tabule distanční rámeček. Do něj je uložen silikagel (tedy vysoušecí prostředek), který do sebe pohltí případné vodí páry z prostoru mezi skly. Při výrobě dvojskla se do obvodu a rámečku vloží navíc butyl (trvale pružný tmel), který společně se zbytkem komponentů vede k perfektní izolaci oken.

Proč byste se měli rozhodnout zrovna pro nás? Veškerá vakuová skla vyrábíme na míru tak, abychom uspokojili vaše přání a potřeby. Naši zaměstnanci jsou odborníci ve svém oboru, komunikativní a poctiví. Nemusíte se tedy bát využít bezplatné a vždy nezávazné návštěvy technika přímo u vás doma kdekoliv v ČR či na Slovensku, který vám navrhne nejvhodnější řešení.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Proč se rozhodnout pro vakuovaná skla

Pokud přemýšlíte nad vakuovými skly do oken, pro zasklení byste se měli rozhodnout hned z několika důvodů. Dvojskla jsou od ostatních oken nejen mnohem kompatibilnější a lehčí na zasklení, ale také propustí od interiéru více světla a tepla.

Návratnost investice na sebe nenechá dlouho čekat a vy ušetříte za energie až několik tisíc Kč ročně. Vakuová skla s sebou přináší ale mnoho dalších benefitů.

  • Izolací oken zabráníte vzniku plísní a dalších nepříznivých vlivů rosení, což bude mít pozitivní dopad na vaše zdraví.
  • Tepelně a zvukově izolační skla vás zbaví nepříjemného chladu (v létě přehřívání místností) a sníží hluk zvenčí. Vám se tak dostane potřebného odpočinku.
  • Delší životnost oken díky kvalitnímu zasklení dvojsklem.

Chcete vědět víc? Využijte naší bezplatné linky nebo nezávazné, informativní a bezplatné návštěvy technika, který vám poskytne všechny informace, které potřebujete pro vaše rozhodnutí při zasklení oken.

 

Vakuová skla do oken

 

Vakuové sklo a cena

Cena za vakuové sklo se liší dle typu dvojskla. Do ceny se odráží nejen různé síly skla a šířky distančního rámečku, ale také vaše potřeby, přání a finanční možnosti. Vakuové sklo vám vyrobíme na míru tak, abyste si mohli dosyta užívat všech jeho výhod.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.