zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Tepelná a zvuková izolace oken pomáhá k lepší atmosféře

Neprůzvučnost oken není zdaleka standard. Dodatečnou protihlukovou a tepelnou izolací v interiéru lze docílit přátelské a poklidné atmosféry. Nebudeme si nic nalhávat, ale rosením oken, pocitem prostupujícího chladu, přehříváním místnosti či rámusu zvenčí jí rozhodně nedosáhnete.

Jednoduchým a rychlým řešením je přitom výměna skel a zejména to u:

Izolace kolem oken s revolučním izolačním dvojsklem Heat-Mirror

Proč byste tedy měli zvážit výměnu okenních skel? Kromě delší životnosti oken poslouží přesklení také k prevenci srážení vlhkosti a vzniku plísní, které vedou k mnoha nemocem a alergiím. Tepelná a zvuková izolace již navíc ušetřila tisícům našich spokojených klientů řádově několik tisíc korun ročně a investice se jim tedy rychle navrátila.

Pokud se rozhodnete pro výměnu skel, zpravidla vám na bezplatné, informativní a zcela nezávazné osobní návštěvě navrhneme několik možných variant. Všechny na míru vašim potřebám a dle vašich přání. Mezi tyto varianty spadá například dvojsklo, trojsklo nebo naprosto unikátní a revoluční izolační dvojsklo Heat-Mirror®.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.