zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Výměna skel v plastových oknech je naší specializací

Výměna skel v plastových oknechVýměně skel v plastových oknech se věnujeme již téměř dvě desetiletí. Zkušenosti jsme získali v Čechách, na Slovensku, ale i Maďarsku. Máme tisíce spokojených zákazníků, kterým jsme zasklili plastová okna nebo vyměnili skla u plastových dveří a provedli dodatečné opravy a renovace.

Výměna skel u plastových oken vyřešila problémy v mnoha domácnostech. Zvažte stejně jako mnoho dalších klientů nezávaznou a bezplatnou návštěvu technika. Naši odborníci zhodnotí stav původního skla i okna a nabídnou ideální řešení přímo vám na míru.

Výměna skel u plastových oken vyřeší mnoho vašich potíží

Uvažovat o zasklení plastových oken musíte v okamžiku, kdy vás trápí některý z níže uvedených problémů.

  • Do okna vám zatéká nebo správně netěsní.
  • Plastové okno se mlží, rosí nebo zamrzají.
  • Všimli jste, že mají vaše plastová okna mechanické závady.
  • V domácnosti máte potíže s plísní nebo jste si všimli hniloby na rámu okna.

Kvalitní sklo do plastových oken nebo výměna skla u plastových dveří může vyřešit všechny výše zmíněné potíže. Vy díky renovaci a opravám týkající se tepelné a zvukové izolaci ušetříte tisíce korun ročně a prodloužíte životnost oken. Nejenže se tedy zbavíte nepříjemného chladu od oken a v letních měsících zabráníte přehřívání místnosti, ale můžeme zaručit, že se vám investice do přesklení plastových oken během pár let vrátí.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Izolační skla do oken

 

Výměna skla v plastovém okně a cena (ceník)

Cena výměny skel v plastových oknech se liší dle různých typů a velikosti skla a tudíž neexistuje jednotný ceník. Zajímá vás, na kolik by vyšla výměna skel u plastových oken ve vaší domácnosti? Využijte informativní, nezávazné a bezplatné návštěvy našeho technika přímo u vás doma, kdekoliv po ČR nebo SK.

Postup je přitom velmi jednoduchý. Zajímá vás víc? Zavolejte nám na naši bezplatnou infolinku a zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.

 

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.