zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Provádíme opravy plastových oken a dveří přes 15 let

Hledáte odborníka na opravy a seřízení plastových oken, na kterého je spoleh? Tomu, jak opravit plastová okna, se věnujeme již více než 15 let. Máme tisíce spokojených zákazníků, kterým zateplení oken a servis od naší společnosti doslova změnily život.

  • Ušetřili tisíce korun ročně na vytápění.
  • Zbavili se rosení skel a plísně v okolí oken.
  • Vylepšili jsme zvukové a tepelné izolační vlastnosti (nadále je netrápí přehřívání interiéru nebo nepříjemný chlad od oken).

Chápeme, že do vašeho domu či bytu si nechcete nechat pustit jen tak někoho. Naši zaměstnanci jsou slušní, komunikativní a poctiví odborníci, kteří vědí, že přání a požadavky zákazníka jsou vždy na prvním místě. Naše zaměstnance pravidelně školíme o novinkách v oboru, ale také soustavně zlepšujeme jejich přístup k zákazníkům.

Doprava zdarma
Náš technik za vámi přijede ZDARMA
kamkoliv po celé ČR a SK
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
protože jsme přímo výrobci a v ČR
99% spokojených zákazníků
99% spokojených zákazníků
domluvte si návštěvu technika

Oprava plastových oken: Praha, celá ČR i Slovensko

Tisíce spokojených zákazníků jsme získali na českém, slovenském a maďarském trhu, kde jsme současně nasbírali mnoho zkušeností. Více řeknou recenze klientů na našich stránkách.

Nejste si jisti, zda je rekonstrukce plastových oken ve vaší domácnosti nutná? Nabízíme osobní, bezplatnou a zcela nezávaznou návštěvu technika přímo ve vaší domácnosti kdekoliv po ČR a SK. Technik se bude věnovat celou dobu pouze a jen vám, poradí, zda je potřeba kompletní oprava plastového okna nebo zda stačí pouze oprava skla u plastových oken.

V každém případě je ale třeba počítat s tím, že oprava plastových oken má smysl jen tehdy, pokud je provedena společně s výměnou skla. Jen tak lze dosáhnout solidních výsledků.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Kolik stojí oprava plastových oken (cena)

Léty ověřený postup nám umožňuje zákazníkům nabídnout nejlepší servis a nízké ceny. Vždy jsme tu pro vás a přihlédneme k vašim potřebám a přáním.

Technik dokáže při návštěvě odhadnout cenu opravy plastových oken, nabízíme ale také možnost zaslání předběžné kalkulace zcela zdarma, případně vám vaše požadavky zodpoví naši kvalifikovaní zaměstnanci na bezplatné infolince: +420 800 114 947.

Cena (ceník) se vždy odvíjí od stavu oken, například stavu kování či zavírání. Důležité jsou maličkosti. Jak vypadají kliky a jaký je stav rámů? Zaznamenali jste stopy oprýskaného laku, rosení skel nebo už dokonce vidíte na povrchu plíseň? Nebo jste si všimli rozbitého skla po krupobití?

Nechte vše na nás a o nic se nestarejte!

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.