zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Kdy zvážit renovace špaletových oken a dveří?

Rekonstrukce špaletových oken (včetně kování, opláštění a nátěru) vás může přijít na velké peníze. Je opravdu třeba? Položte si hned několik otázek.

Bojujete s přehříváním místnosti v letních měsících či s nepříjemným chladem od oken během zimy? Zvažujete delší dobu zateplení oken a nepomohlo ani jejich seřízení? Jsou vaše okna zničená po krupobití? Opravy špaletových oken zvažujete z důvodu popraskaných trámů či oprýskaného laku?

Oprava špaletového okna má smysl jen tehdy, pokud současně dojde ke kompletní výměně skel. Často ale stačí k vyřešení většiny problémů právě samotná výměna.

Na renovaci špaletových oken s výměnou skel můžete využít v plné výši dotaci Nová zelená úsporám. Kontaktujte nás!

Renovace špaletových oken má smysl jen, když je udělána kompletně s výměnou skel. Drobné renovace bez výměny skel neděláme (samotné nátěry nebo těsnění). Součástí výměny skla je i oprava těsnění a následné seřízení okna.
U renovace špaletových oken děláme nátěry pouze u venkovních křídel, vnitřní nátěr oken neděláme, zákazník si provádí sám.

 

Doprava zdarma
Náš technik za vámi přijede ZDARMA
kamkoliv po celé ČR a SK
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
protože máme 17 let zkušeností
99% spokojených zákazníků
99% spokojených zákazníků
domluvte si návštěvu technika

Kolik stojí renovace špaletových oken: cena

Pokud si nejste jisti, zda je třeba podstoupit repase špaletových oken, nebo stačí prostá výměna, máme pro vás řešení, které vás nebude stát ani korunu. Nechte na nás odborné posouzení špaletových oken ve vaší domácnosti kdekoliv po celé ČR a SK zcela zdarma. Naši zaměstnanci vás seznámí hned s několik cenovými variantami a obeznámí vás s postupem, jak opravit špaletová okna.

I přesto, že vždy doporučujeme návštěvu technika, můžeme vám hrubou kalkulaci (ceník), zaslat také zcela zdarma na základě vaší poptávky. Postup je jednoduchý a rychlý, pokud ale preferujete osobnější kontakt, zavolejte rovnou na naši bezplatnou infolinku: +420 800 114 947

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Oprava špaletových oken a dveří vám ušetří tisíce ročně

Pomůžeme vám vyřešit hned několik potíží.

  • Výrazně ušetříte za vytápění, úspora činí několik tisíc Kč ročně.
  • Prodloužíte životnost oken.
  • Předejdete rosení oken a dalším nepříjemným vlivům mlžení skel (zabráníte také vzniku plísní).
  • Dosáhnete optimálního zateplení (tepelné i zvukové izolace).

Rychlá oprava starých špaletových oken od profesionálů

S výměnou skel u špaletových oken máme bohaté zkušenosti. Na trhu působíme již téměř čtvrt století a máme tisíce spokojených zákazníků po celé České republice, na Slovensku i v Maďarsku.

Naši zaměstnanci jsou vždy profesionálové ve svém oboru, při jejich výběru klademe důraz především na poctivost, odbornost a komunikativnost. Ví, že jsou tu jen pro zákazníky a snaží se maximálně vyhovět všem požadavkům a přáním. Zaměstnance nejen pečlivě vybíráme, ale také pravidelně proškolujeme.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.