zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Renovace starých oken jedině s kompletní výměnou skel

Lámete si hlavu s tím, jak opravit stará okna? Přepadne vás smutek vždy, když vidíte množství škrábanců na vašich původně perfektních dřevěných oknech? Chcete se pustit do opravy starých oken i z důvodu popraskaných trámů či oprýskaného nátěru laku?

Renovace starých oken má smysl jen, když je udělána kompletně s výměnou skel. Drobné renovace bez výměny skel neděláme (samotné nátěry nebo těsnění). Součástí výměny skla je i oprava těsnění a následné seřízení okna.
U renovace dřevěných starých oken děláme nátěry pouze u venkovních křídel, vnitřní nátěr oken neděláme, zákazník si provádí sám.

Rekonstrukce špaletových oken je investicí, která se vám může v budoucnu vyplatit. Jen málo lidí ale ví, že například problémy se zateplením lze vyřešit pouhou výměnou skel. Pokud chcete dosáhnout solidních výsledků v rámci kompletní rekonstrukce starých oken, pamatujte, že toho lze docílit pouze společně s kompletní výměnou skel.

V jakém stavu jsou vaše okna a jak docílit výsledků, po kterých toužíte, dokáže určit pouze specialista. Proto nabízíme návštěvu technika u vás v domácnosti kdekoliv po ČR a SK zcela zdarma. Naši odborníci, kteří vám zodpoví veškeré vaše dotazy, rádi vyhoví veškerým vašim požadavkům. Tak neváhejte a využijte této návštěvy.

 

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Proč se vám v budoucnu vyplatí oprava starých oken?

Oprava starého okna vám může přinést tyto benefity:

  • Radujte se z absence nepřiměřeného rosení oken v místnostech.
  • Řekněte NE přehřívání interiéru v letních měsících.
  • Zbavte se pocitu chladu kvůli špatným tepelným izolačním vlastnostem oken.
  • Nepřipusťte vznik plísní a dalších nepříznivých vlivů rosení v okolí oken.
  • Ušetřete několik tisíc ročně za vytápění díky perfektní tepelné izolaci oken.

Doprava zdarma
Náš technik za vámi přijede ZDARMA
kamkoliv po celé ČR a SK
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
protože jsme přímo výrobci a v ČR
99% spokojených zákazníků
99% spokojených zákazníků
domluvte si návštěvu technika

Renovace starých oken: cena se odvíjí od stavu oken

Využíváme efektivní postupy a díky moderním způsobům neprovádíme výměnu skel tak, že bychom cokoliv bourali nebo měli potřebu vyměňovat celá okna.

Rádi vám řekneme, zda stačí výměna skel nebo je zapotřebí kompletní renovace starých oken. Od toho tu jsou naši odborníci, kteří vás navštíví kdekoliv po celé ČR a SK zcela zdarma. Nejen, že posoudí stav vašich oken a ukáží vám ceník, ale také přihlédnou k vašim potřebám a přáním.

I přesto, že je vždy efektivnější návštěva technika, nabízíme také možnost zaslání předběžné kalkulace zcela zdarma. Vaše požadavky vám zodpoví naši kvalifikovaní zaměstnanci na bezplatné infolince: +420 800 114 947.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.