zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Rosení eurooken kvůli jejich nedostatkům

Dle dnešních standardů mají eurookna stará více než 5 let mnohé nedostatky, které způsobují, mimo jiné, i jejich rosení. Cítíte přes eurookno nepříjemný chlad prostupující do celého interiéru? Chcete ušetřit za poplatky, které ovlivňují úniky tepla? Existuje efektivní, udržitelné a ekonomicky výhodné řešení?

Jak zabránit rosení eurookna? Máme řešení!

Trápí vás výše zmíněné potíže a ptáte se, jak zabránit rosení eurooken či únikům tepla? Zvažte výměnu skel v eurooknech. Jedná se o skvělou investici, která se vám vrátí. Přesklení eurooken je přitom velmi rychlé a jednoduché. Než ale začnete utrácet za nová okna, využijte naší nabídky a domluvte si návštěvu s našimi odborníky, kteří posoudí vaše eurookna, navrhnou vám ideální řešení a to vždy zcela zdarma.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Pokud se pro přesklení oken rozhodnete, stačí pár desítek minut, kdy my odstraníme zasklívací lištu, vyjmeme původní dvojsklo a nahradíme ho novým izolačním dvojsklem nebo trojsklem. Protože si za naší kvalitně odvedenou prací stojíme, poskytujeme prodlouženou záruku na neorosení a nezaprášení v meziskelním prostoru dvojskel a trojskel v délce 60 měsíců.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.