zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Rosení špaletového okna a špatná tepelně-zvuková izolace

Rosení špaletového okna není nic jiného, než vznikající srážení vody na oknech. Opravdový problém vzniká v okamžiku, kdy okolo oken zpozorujete vznik černých šmouh, tedy plísně. Plísně v okolí oken samozřejmě nevedou k ničemu dobrému. U členů domácnosti či osob, které se často vyskytují v daném interiéru, se mohou objevit alergie a nemoci spojené s nepříznivými vlivy rosení špaletového okna.

Co kdybychom vám řekli, že vás tohoto trápení můžeme zbavit během několika desítek minut? 

Jak vzniká a jak zabránit rosení špaletových oken?

Zajímá vás, jak zabránit rosení špaletových oken?

Udržitelným, ekonomicky výhodným a kvalitním řešením bývá prostá výměna skel u špaletových oken. A to bez nutnosti bourání. Po přesklení oken nedochází poté k rosení špaletových oken ani únikům tepla, za které platíte zbytečně tisíce korun ročně.

Přesklením navíc prodloužíte životnost oken. Sklenářství je naší specializací, skla sami vyrábíme a jako prověřený český výrobce klademe důraz na dodání kvalitních skel už více než 15 let. Za tu dobu jsme získali  tisíce spokojených zákazníků.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.