zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Cena venkovních žaluzií - napište nám o kalkulaci

Venkovní žaluzie cenaVěděli jste, že venkovní žaluzie a rolety vám mohou pomoci uspořit až 25 % nákladů na vytápění? I přesto, že je pro většinu kupujících důležitý právě stínící (zatemňovací) prvek předokenních žaluzií, mají podstatný vliv i na izolaci. Nepůsobí tak jen proti slunci, ale také proti hluku a nepříjemnému chladu prostupujícího od oken do celého interiéru. V létě navíc zabráníte přehřívání místností.

Venkovní žaluzie na okna: soukromí, úspory i ideální klima v interiéru

Montáž venkovních žaluzií bývá spojována hned s několika výhodami. Zmiňovány jsou především tyto tři elementy:

  1. Stínící prvek: stínící žaluzie chrání v letních měsících interiér před nepříznivými vlivy slunečního záření.
  2. Bezpečnostní prvek: manuální i elektrické žaluzie zvládnou odolat tlaku v řádech stovek kilogramů.
  3. Izolační prvek: instalace žaluzií zvenčí do oken působí proti hluku, proti chladu a proti přehřívání místnosti.

 

Žaluzie venkovní v mnoha provedeních

Jsme opravdovými odborníky ve svém oboru, práci odvádíme rychle a kvalitně. Mluví za nás činy, recenze a více než 24 000 zkušeností spokojených zákazníků. Působíme v ČR, na Slovensku a Maďarsku přes 15 let a za tu dobu jsme montovali typické i méně klasické venkovní hliníkové žaluzie. O co se nejčastěji u klientů staráme?

 

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Venkovní žaluzie: cena závisí na druhu žaluzií i ovládání

Cena za m2 se odvíjí zejména od druhu zvolených žaluzií i od typu ovládání. Venkovní žaluzie, ceník především, vám vždy bude dopodrobna vysvětlen. O to se postará profesionál z naší společnosti. Jedná se o technika, který si na základě vašich požadavků dokáže udělat představu o tom, co je pro vaši domácnost to nejlepší, nejestetičtější a finančně nejoptimálnější řešení. Návštěva technika je přitom zcela nezávazná a bezplatná.

 

Ovládání elektrických rolet a žaluzií
Ovládání elektrických rolet a žaluzií

 

Pokud vás zajímají jiná řešení na míru či umístění rolet na fasádu domu, klidně nám jen zavolejte na bezplatnou linku: +420 800 114 947.

Cena se také liší dle druhu ovládání. Ruční manipulace stojí méně, za elektrické ovládání si klienti připlatí. Za stahovací rolety ale nikdy nepožadujeme žádné zálohy předem a platba probíhá vždy až po dokončení všech prací.

Barvy venkovních žaluzí

Barvy venkovních žaluzií
Barvy venkovních žaluzií
Markéta Vávrová
Markéta Vávrová
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.

Copyright © 2020 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.