zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Je těsnění do oken opravdu tím největším problémem?

Špatná izolace a nekvalitní těsnění oken je problémem mnoha objektů. Tyto potíže mají majitelé všech typů oken i dveří, ať už se jedná o dřevěná, plastová, stará, špaletová, kastlová, střešní, zdvojená i kovová okna či eurookna.

Obecně okenní těsnění, ale zejména těsnění do dřevěných oken, má za následek množství zbytečně vynaložených financí do energií. Hluk prostupující zvenčí je bezesporu dalším problémem. Je ale výměna těsnění vážně řešením, jak ušetřit za teplo a snížit rámus, který do domácnosti doléhá?

Existuje jiný způsob než těsnění do plastových oken?

Mnoho domácností se mylně domnívá, že těsnění oken je hlavní potíží. Dle našich bohatých zkušeností je ale zřejmé, že pravý problém spočívá v celém sklu. Nové silikonové těsnění či gumové těsnění zpravidla nedokáže dokonale odstranit špatnou tepelnou a zvukovou izolaci.

Perfektního těsnění oken lze dosáhnout výměnou skel. Peníze vynaložené na montáž těsnění do plastových oken, ale i všech dalších typů oken a dveří, by tak byly zcela promrhané. Nejste si jisti, jak problém špatného těsnění řešit? Využijte naší zcela bezplatné, informativní a nezávazné osobní návštěvy technika, který vás ujistí, zda opravdu potřebujete nové těsnění či výměnu skla a navrhne vám řešení přímo na míru.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.